Aktywacja w 3 prostych krokach

1
Załóż konto w Availo24
2
Aktywuj abonament prawny
3
Skontaktuj się z naszym ekspertem

Telefoniczna pomoc prawna

Wystarczy, że po wykupieniu pakietu zadzwonisz pod numer (22) 22 80 800 - konsultant po krótkim przedstawieniu problemu, przełączy Cię do prawnika o specjalizacji związanej z Twoją sprawą. Szybko dowiesz się, co powinieneś w danej sytuacji zrobić.

Opracowywanie dokumentów prawnych

Potrzebujesz pisma prawnego lub administracyjnego? Zlecając nam przygotowanie takiej dokumentacji, masz pewność, że będzie ona sporządzona profesjonalnie.

Przygotowanie opinii prawnej

Jeżeli sobie tego życzysz, przygotujemy opinię prawną dotyczącą Twojego problemu. Tworząc tego rodzaju opracowanie dbamy, aby było jak najbardziej obiektywne.

Na jaką pomoc możesz liczyć?

Dziedziny prawa związane z życiem prywatnym

Wielu z nas wchodzi w konflikt z prawem sporadycznie i zupełnie nieświadomie. Jednak, kiedy pojawią się problemy, zawsze potrzebujemy rady dobrego specjalisty, jak taką kłopotliwą sprawę rozwiązać. AVAILO w takiej sytuacji zawsze może Ci pomóc.

Już teraz sprawdź ochronę w tym zakresie w abonamencie PRAWNIK CAŁY CZAS.

Czytaj wiecej

Pomoc prawna związana z posiadaniem i używaniem pojazdu

Obecnie trudno jest funkcjonować na co dzień bez samochodu. Kupno, sprzedaż czy ogólne “nieplanowane sytuacje na drodze” mogą każdego z nas niejednokrotnie zaskoczyć. Dlatego też, fachowa pomoc prawna w zakresie doradztwa dla kierowców oraz posiadaczy aut jest nieoceniona.

Wybierając abonament PRAWNIK CAŁY CZAS lub PRAWNIK DLA DOMU otrzymasz profesjonalne wsparcie w tym temacie. Pomoc prawną dla kierowców obejmuje również pakiet PRAWNIK NA TERAZ.

Czytaj wiecej

Doradztwo podatkowe

Pieniądze to niezwykle istotny zasób w życiu codziennym ale jednocześnie skomplikowany temat jeżeli chodzi przepisy prawne. Mnogość artykułów, interpretacji i zmieniające się zasady rozliczeń mogą wprowadzić w błąd, a nawet narazić na dodatkowe koszty. Bądź o krok do przodu i zapewnij sobie pomoc doradcy podatkowego – dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich finansów.

Usługi z zakresu doradztwa podatkowego dostępne są w abonamencie PRAWNIK DLA DOMU.

Czytaj wiecej

USŁUGI PONADSTANDARDOWE

Gdy potrzebujesz innego rodzaju, specjalistycznej pomocy prawnej jak na przykład obrona - Twojego stanowiska w Sądzie lub opracowanie specjalistycznego dokumentu prawnego – nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi konsultantami. Po przedstawieniu swojego problemu przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę danej usługi prawnej tak szybko jak to możliwe.

Po pomoc prawną w zakresie nieuwzględnionym w abonamentach zadzwoń pod numer 22 22 80 800

Czytaj wiecej

POLECAMY ABONAMENT PRAWNIK DLA DOMU – TYLKO 70 PLN MIESIĘCZNIE

Promocyjne ceny

Prawnik dla Domu

7000 zł/brutto
  • 2 porady prawne w miesiącu
  • zakres abonamentu: życie prywatne, posiadanie i użytkowanie pojazdu, pomoc prawna związana z wykonywanym zawodem, doradztwo podatkowe
  • opracowanie i analiza dokumentów prawnych
Dowiedz się więcej

Historie naszych klientów

Pan Łukasz

Prawo Pracy

Mój pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia. Nawet po wypowiedzeniu umowy, długo nie dostałem pieniędzy. W dochodzeniu swoich praw pomógł mi prawnik AVAILO, który doradził jak mam napisać odpowiedni dokument prawny oraz jaką dokumentację przygotować. Dzięki szybkiej i fachowej pomocy udało się odzyskać zaległe pieniądze wraz z odsetkami!

Pani Agnieszka

Sprawa spadkowa

Pięć lat temu zmarła moja mama. Była to prosta kobieta i nie posiadała zbyt wiele – poza kilkoma kredytami zaciągniętymi w kilku bankach. Specjaliści z AVAILO doradzili mi, co powinnam zrobić, aby nie dziedziczyć żadnych długów. Udało się!

Pan Tomasz

Prawo podatkowe

Prowadzę firmę od 10 lat. Wiem, że nawet jedno drobne przeoczenie w fakturze może skończyć się sporymi problemami. W razie wątpliwości mogę liczyć na pomoc doradców podatkowych z AVAILO.

Pani Monika

Sprawa rozwodowa

Pani adwokat z AVAILO bardzo pomogła mi przejść przez ten bardzo trudny proces. Chciałam uzyskać orzeczenie o winie męża i dostałam je! Profesjonalne podejście do swojej pracy powoduje, że z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim usługi AVAILO!

Zapisz się do newslettera

aby otrzymywać interesujące artykuły o tematyce prawnej, aktualne informacje prawne oraz o nowościach w ofercie.

Pomożemy ci

Masz problem? Skontatuj sie z nami!

Podanie powyższych danych oznacza, że Twoją wolą jest, aby Availo Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce (dalej Availo) , która jest Administratorem Twoich danych osobowych skontaktowała się z Tobą. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wykonania umowy, której stroną jesteś, lub do podjęcia działań przez Availo przed zawarciem takiej umowy.Obowiązki informacyjne w zakresie przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 13 Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zostały umieszczone w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną - Polityce prywatności - pkt 3.

proste zasady obsługi
95% zadowolonych klientów
Zdobywca nagrody "Jakość Roku 2013"
9/10 osób ponownie skorzystało z usługi
availo

Mówią o nas

Nasi partnerzy