Jacek Bogiel jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, menedżerem z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w branży prawniczej oraz w innych sektorach gospodarki. Od stycznia 2020 posiada większościowy pakiet udziałów w firmie Availo i jest Prezesem Zarządu firmy.    

Dotychczasowy Prezes Zarządu Grzegorz Maj objął funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Availo. W jego kompetencjach pozostał rozwój międzynarodowy firmy a także kluczowe projekty realizowane we współpracy ze strategicznymi partnerami Availo.

Pozostałymi członkami Zarządu Availo są obecnie: Bożena Wolińska, Wiceprezes odpowiedzialna za rozwój i wdrożenia oraz Andrzej Reterski, Wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Availo sp. z o.o. to polska innowacyjna firma zapewniająca usługi prawo direct w formie abonamentowej lub pakietowej osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami z wielu dziedzin prawa: adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi z ponad 100 kancelarii z całej Polski. Misją Availo jest wprowadzenie rewolucji na rynku usług prawnych, czyli zapewnienie klientom dostępu do szybkich i rzetelnych usług prawnych po przystępnej cenie. Więcej: www.availo.pl