Zrobimy to za Ciebie! „Załatwimy” Twojego dokuczliwego sąsiada, Twój problem z komornikiem czy kontrahentem. Brzmi jak bajka? Od dziś to rzeczywistość. Firma Availo wprowadza usługę polegającą na skutecznej interwencji, którą w imieniu klienta wykona prawnik. Wystarczy jeden telefon, klika minut rozmowy i przesłanie pełnomocnictwa.

Innowację w postaci usługi  „Załatwimy Twoje sprawy” firma Availo wdraża w ramach platformy usługowej HaloPrawo.pl, oferującej wsparcie prawne świadczone zdalnie. Prawnik w imieniu klienta zadzwoni do urzędu, napisze pismo – do urzędu bądź do komornika, przeprowadzi mediację lub interwencję prawną, w szerokim zakresie spraw znajdujących się na etapie przedprocesowym, w oparciu o udzielone przez klienta pełnomocnictwo. W ramach usługi „Załatwimy Twoje sprawy” klient będzie mógł połączyć się z prawnikiem w ciągu zaledwie jednej minuty, a ten interwencję podejmie natychmiast. Załatwienie sprawy poprzedzone będzie poradą prawną udzieloną przez adwokata, radcę prawnego lub doradcę podatkowego. Usługa oferowana jest zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom.

Więcej opcji w zakresie propozycji „Załatwimy Twoje Sprawy” warto sprawdzić na stronie www.haloprawo.pl lub podczas rozmowy z konsultantem (numer infolinii 22 45 00 000).

Wpadłem na ten pomysł i wdrożyłem go pod wpływem moich ośmioletnich doświadczeń prowadzenia firmy Availo i obserwacji tego, jak bardzo Polacy są dziś zajęci i zabiegani. Chcemy choć częściowo zdjąć z nich to jarzmo, by mogli zająć się swoim życiem i cieszyć się nim – mówi Grzegorz Maj, Prezes Zarządu Availo – Dotychczas, zarówno w firmach prawo direct, w firmach prawniczych działających on-line czy w tradycyjnych kancelariach prawnych, rolą prawnika było doradzanie klientowi co powinien uczynić. Od dziś wszelkie sprawy Polaków załatwimy za niego my. A dokładniej uczyni to za nich nasz profesjonalny i kompetentny korpus interwencyjnych prawników – i jest to z naszego punktu widzenia prawdziwa zmiana systemowa. Innowacją jest nie tylko to, że wyręczymy klienta w załatwianiu spraw, lecz także to, że nie będzie musiał przedpłacać, bo opłatę za poradę prawną uiści już po fakcie i zaoszczędzi w ten sposób czas. Nasze nowe rozwiązanie testujemy od kilku miesięcy i jesteśmy dziś przygotowani na obsłużenie kilkunastu tysięcy klientów w ciągu pierwszego miesiąca. Wszystko to okazało się możliwe dzięki doskonałemu zespołowi naszych prawników i pozostałych osób zaangażowanych w projekt. Usługę „Załatwimy Twoje sprawy” proponujemy jako pierwsi w Polsce i w Europie. Wkrótce wdrożymy to rozwiązanie także w utworzonej przez nas spółce ukraińskiej, a następnie również w Czechach i na Słowacji. – dodaje Maj.

HaloPrawo.pl to usługi prawne dla każdego. Pomoc prawna oferowana jest zdalnie, przez telefon lub e-mail, w godzinach 8.00 – 20.00, od poniedziałku do piątku. W ramach HaloPrawo.pl porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi.

HaloPrawo.pl jest marką należącą do firmy Availo sp. z o.o., która oferuje usługi w formule prawo direct od 2012 roku.  Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, w cenie, na którą może sobie pozwolić. Availo jest dziś liderem w branży prawo direct w Polsce.