Badania satysfakcji klienta, które regularnie przeprowadzamy, dowodzą, że nasi klienci coraz chętniej i z rosnącym zadowoleniem sięgają po pojedynczą, niedrogą poradę. Nie dziwi więc, że dynamicznie rosnącą popularnością cieszy się nowa platforma e-commerce, kierowana do odbiorców indywidualnych i mikroprzedsiębiorców, proponująca usługę prawną w cenie 50 pln, świadczoną zdalnie – przez telefon lub e-mail – i dostępną w dni robocze, w godzinach 8.00 – 20.00.

Podczas tegorocznego rekordowo długiego i gorącego lata mocno skupiamy się na spotkaniach z naszymi klientami indywidualnymi, do których kierowana jest nowa, innowacyjna propozycja naszej firmy dla obszaru b2c – HaloPrawo.pl. Uczestniczymy w szeregu imprez, podczas których promujemy zarówno nową linię usługową, jak i nową markę.

Jesteśmy tam, gdzie jest nasz klient – na festiwalach, targach i innych eventach plenerowych – nad Bałtykiem i nad jeziorami. Dużym zainteresowaniem publiczności cieszą się nasze punkty porad prawnych zorganizowane we wszystkich lokalizacjach, a także nasze materiały promocyjne. Dla nas niezwykle cenna jest możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z klientami i potencjalnymi klientami.

Oto gdzie dotarliśmy lub wkrótce dotrzemy w ramach naszej tegorocznej letniej trasy:

– XXI Festiwal Słowian i Wikingów na wyspie Wolin

– III Zlot Kocham Garbusy, Łeba

– V American Dream Car Show i Zlot Samochodów Amerykańskich, Łeba

– Gdynia Aerobaltic

– Green Festiwal w Olsztynie

– Kite Festiwal Łeba Poland 2018

– Wojewódzkie Święto Plonów – Dożynki 2018 w Drawsku Pomorskim

– Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych

– Targi Agro Pomerania w Barzkowicach

– Dożynki Województwa Mazowieckiego w Sierpcu