W ostatnią sobotę, 21- go października odbyła się finałowa Gala XX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, podczas której Wiceprezes Zarządu Bożena Wolińska oraz Wiceprezes Zarządu Jolanta Racinowska Bogiel odebrały nagrodę dla Availo.

Konkurs WIKTORIA, którego tradycja sięga już 20 lat, ma na celu upowszechnienie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej. Konkursowy laur – Znak Jakości Przedsiębiorców – jest symbolem wiarygodności w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Kapituła konkursu, w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Warszawskiej Izby Przedsiębiorców oraz osobowości ze świata nauki i biznesu, nagrodziła te podmioty gospodarcze, które wyróżniają się rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej i jednocześnie przyczyniają się do popularyzacji etyki biznesu.

Tegoroczna edycja Konkursu WIKTORIA jest wyjątkowa i niezmiernie cieszy mnie ogromna liczba nominacji. Jubileuszowa edycja pobudziła zainteresowanie firm z całej Polski. Poziom Konkursu rośnie z roku na rok, co też jest potwierdzeniem dobrej kondycji polskich przedsiębiorstw i coraz szerszego stosowania zasad etyki biznesu – podkreśla Waldemar Piórek, pomysłodawca Konkursu i przewodniczący Kapituły.

Otrzymany dziś przez nas Znak Jakości cieszy tym bardziej, że konkurs WIKTORIA kładzie szczególny nacisk na rzetelność działań czyli na zasadę fair play w biznesie – a ta jest dla Availo czymś fundamentalnym. Nasza firma stawia sobie za cel zapewnienie klientom dostępu do pomocy prawnej, a formuła prawo direct, według której działamy, umożliwia ten dostęp nawet bez konieczności wychodzenia z domu i po cenie znacznie niższej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kancelarii.   Przy czym warto podkreślić, że rosnącą dostępność usług łączymy z ich niezmiennie wysoką jakością, którą gwarantują udzielający porad specjaliści – adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi. Na naszej ścieżce wzrostu wysokie standardy etyczne były od początku kluczowe i to się nigdy nie zmieni.  – podsumowała sukces Availo Prezes Bożena Wolińska, współzałożycielka firmy.