Z początkiem października nadzór nad działem sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Availo objął Greg Gregorczyk, doświadczony bankowiec i ubezpieczeniowiec, twórca i lider SPB Polska – polskiego oddziału firmy będącej europejskim liderem w obszarze produktów affinity.

 
Greg Gregorczyk rozpoczynał karierę w obszarze ubezpieczeń turystycznych, kosztów leczenia i assistance dla polskich turystów za granicą jako Zastępca Prezesa Zarządu w CORIS VARSOVIE (obecnie APRIL). W 1998 dołączył do ekipy Citibanku, uczestnicząc aktywnie w uruchomieniu i wypuszczeniu na rynek pierwszych kart kredytowych na polskim rynku. W latach 2005-2008 zarządzał obszarem technicznej obsługi klienta biznesowego w Telekomunikacji Polskiej (Orange), a ostatnio, jako Prezes Zarządu SPB POLSKA, w okresie 2008-2017 od podstaw stworzył i rozwinął polską praktykę tej międzynarodowej firmy oferującej produkty z segmentu affinity (także rozszerzone gwarancje i bankassurance) i ma swój duży udział w rozwoju rynku affinity w Polsce.
„Cieszę się, że swoje długie i bogate doświadczenie z segmentu affinity będę mógł wykorzystać promując tak innowacyjną na polskim rynku usługę, jaką jest bezpośredni dostęp do prawnika. Wierzę mocno, że oferta AVAILO stanowi doskonałą odpowiedź na wiele potrzeb, często także tych nieuświadamianych, jakim w codziennym życiu musimy stawić czoła my wszyscy” – komentuje Greg Gregorczyk.
Availo Sp. z o.o. to polska innowacyjna firma zapewniająca usługi prawo direct w formie abonamentowej lub pakietowej osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami z wielu dziedzin prawa: adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi. Spółka została nagrodzona europejskim certyfikatem Jakość Roku w kategorii Innowacja, nagrodą Webstar w kategorii Usługi Profesjonalne oraz Certyfikatem Przedsiębiorstwo Przyszłości 2017/2018. Tylko w 2016 roku Availo zrealizowało dla swoich klientów blisko 50 000 porad prawnych. Misją firmy jest wprowadzenie rewolucji na rynku usług prawnych, czyli zapewnienie dostępu Polakom do szybkich i rzetelnych usług prawnych. Więcej: www.availo.pl
Kontakt:
+48 530 023 068