Klienci banków obciążeni kredytem hipotecznym we frankach mogą obecnie skorzystać z propozycji, którą oferuje firma Availo, specjalizująca się w usługach prawo direct. Nowość w ofercie firmy, usługa „Prawnik dla Frankowiczów”, to m.in. rzetelne i systematyczne wsparcie indywidualnego opiekuna prawnego przez cały okres trwania współpracy z klientem.    

Z kredytu hipotecznego indeksowanego lub waloryzowanego kursem CHF w ubiegłych latach skorzystało w Polsce blisko 900 tysięcy osób. Firma Availo specjalizująca się w organizacji wsparcia prawnego w nowoczesnym systemie szybkich i dostępnych usług rozszerza obecnie swoją ofertę o propozycję dla Frankowiczów potrzebujących pomocy w odzyskaniu należności.

Bez ukrytych kosztów

Głównym założeniem usługi „Prawnik dla Frankowiczów” oraz usług ponadstandardowych realizowanych w ramach tego projektu jest całkowita przejrzystość kosztów pomocy. – Chcemy, aby nasz Klient, zwłaszcza po negatywnych doświadczeniach z umowami kredytowymi, od początku do końca wiedział za co i ile płaci – mówi Grzegorz Maj, Prezes Zarządu Availo Sp. z o.o. Pomoc prawna w zakresie usług podzielona została na przejrzyste etapy. Klient chcąc skorzystać z którejkolwiek formy wsparcia już na wstępie dowiaduje się o cenie każdej usługi i wszelkich innych opłatach sądowych.

W rękach profesjonalistów

Wszystkie usługi prawne – abonamenty i pakiety zapewniane przez Spółkę Availo – świadczone są  wyłącznie przez doświadczonych adwokatów, radców prawnych i doradców finansowych. Nie inaczej jest w przypadku usług dla Frankowiczów. Już na etapie analizy umowy kredytowej i wypracowania Strategii Postępowania zawierającej rekomendacje dalszych działań pracuje dedykowany Klientowi prawnik, który następnie – na życzenie Klienta może zająć się kolejnymi etapami pomocy. Klient podczas dochodzenia swoich racji wobec banku może występować o unieważnienie umowy kredytowej lub jej części oraz o odzyskanie spreadów kredytowych. Wśród proponowanych w ofercie działań są m.in.: postępowania reklamacyjne wobec banku, postępowania przed Rzecznikiem Finansowym, organizacja i prowadzenie postępowania sądowego na każdym poziomie instancyjnym czy postępowanie egzekucyjne. Osoby pragnące dowiedzieć się więcej na temat możliwości pomocy dla Frankowiczów mogą skorzystać ze specjalnie utworzonej linii Centrum Pomocy Prawnej Availo pod nr 22 45 88 888, a także wysłać swoje zapytanie za pomocą e-maila frankowicze@availo.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Pełny regulamin oraz zakres usługi „Prawnik dla Frankowiczów” są dostępne na: www.prawnikdlafrankowiczow.pl

 

—-

Availo Sp. z o.o. to polska innowacyjna firma zapewniająca usługi prawo direct w formie abonamentowej lub pakietowej osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Współpracuje z wysokiej klasy specjalistami z wielu dziedzin prawa: adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi. Spółka została nagrodzona europejskim certyfikatem Jakość Roku w kategorii Innowacja oraz nagrodą Webstar w kategorii Usługi Profesjonalne. Tylko w 2016 roku Availo zrealizowało dla swoich klientów blisko 50 000 porad prawnych. Misją firmy jest wprowadzenie rewolucji na rynku usług prawnych, czyli zapewnienie dostępu Polakom do szybkich i rzetelnych usług prawnych. Więcej: www.availo.pl