„Wygraj staż” – konkurs dla podkarpackich studentów i absolwentów

 

Podkarpacka firma Availo Sp. z o.o. zaprasza absolwentów a także studentów IV i V roku do wzięcia udziału w konkursie, w którym laureat lub laureatka otrzyma możliwość realizacji trzymiesięcznego, w pełni płatnego stażu w siedzibie Spółki, z szansą na dalsze zatrudnienie. Natomiast dla osób zakwalifikowanych do II etapu przygotowane są upominki – niespodzianki. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

Zadanie konkursowe polega na prezentacji autorskiej koncepcji w zakresie nowych form promocji usług prawo direct w Polsce. Konkursowa prezentacja własnej  idei jest dowolna – może być to m.in. opis, film, animacja, prezentacja multimedialna lub inna forma. Prace należy przesyłać na adres e-mailowy: staz@availo.pl do 30 kwietnia 2017. Do prac należy dołączyć swoje CV oraz formularz zgłoszeniowy (do pobrania z regulaminem).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 maja, zaś początek stażu planowany jest na 1 czerwca br. Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia!

Więcej informacji na temat konkursu i jego organizatora, a także pełny regulamin znajduje się na stronie internetowej www.availo.pl. Pytania związane z konkursem należy kierować pod nr 17 785 26 09.

 

Inicjatywa „Wygraj staż” realizowana jest pod patronatem medialnym następujących mediów regionalnych: TVP3 Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, Portal internetowy Nowiny24.pl, Tygodnik Regionalny Korso, Portal internetowy Korso.pl oraz Radio Leliwa.

 

Organizatorem konkursu „Wygraj staż” jest Spółka Availo z siedzibą główną w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym. Firma organizuje usługi prawne świadczone przez adwokatów, radców prawnych i  doradców podatkowych przez telefon oraz e-mail. W samym 2016 roku spółka udzieliła 50 000 porad prawnych. Wśród klientów i partnerów biznesowych Availo znajdują się takie podmioty jak: Polkomtel Sp. z o.o., Netia SA, Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA i wielu innych.  Założycielem, pomysłodawcą a także Prezesem Zarządu firmy Availo jest Grzegorz Maj z Mielca.

Dowiedz się więcej: https://availo.pl/wygraj-staz-konkurs-dla-studentow-i-absolwentow/