Bezpłatne porady prawne dla dłużników i wierzycieli

Zbliża się Ogólnopolski Dzień Bez Długów. W tym roku świętuj i Ty. 9 listopada skonsultuj za darmo swój problem prawny związany ze sprawami komorniczymi oraz windykacyjnymi. Przez telefon, szybko, rzetelnie i bez wychodzenia z domu. Porady świadczone są wyłącznie przez doświadczonych prawników. Organizatorem akcji jest Availo Sp. z o.o. lider rynku Prawo Direct w Polsce.

Jesteś dłużnikiem lub masz problem z komornikiem? Twoja firma nie może odzyskać swoich należności? Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście. Należy się tylko zwrócić do odpowiedniej osoby. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z prawnikiem. Tydzień przed Ogólnopolskim Dniem bez Długów spraw sobie prezent i skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej, która pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się Twoich kłopotów związanych z długami.

9 listopada br. zadzwoń pod numer 22 22 80 800, porozmawiaj z adwokatem lub radcą prawnym i bezpłatnie uzyskaj pomoc z zakresu spraw komorniczych oraz windykacyjnych.

Daj sobie pomóc

Coraz więcej Polaków nie spłaca swoich długów. Jak szacuje Big InfoMonitor[1], aż 2,14 mln osób w Polsce nieterminowo reguluje swoje zobowiązania finansowe, zaś ich ogólna kwota zadłużeń kredytowych i pozakredytowych wynosi 47,19 mld zł. Każda z tych osób to osobna historia i indywidualny dramat.

– Monit od banku, przedsądowe wezwanie do zapłaty, a w końcu wizyta komornika pod naszymi drzwiami – tę lawinę niekorzystnych zdarzeń można powstrzymać – mówi Grzegorz Maj, Prezes Zarządu Availo Sp. z o.o. – Dodatkowo, nawet jeśli już komornik zaczął działać, zajął konto lub realizuje licytacje komornicze – warto sprawdzić czy działa zgodnie z prawem, a jeśli nie – konsekwentnie i skutecznie interweniować – przekonuje Maj.

By przedsiębiorca nie stracił

Często również firmy mają problem z uzyskaniem zaległych należności. Nieuczciwi klienci oraz kontrahenci narażają polskich biznesmenów rokrocznie na milionowe straty. Bezpłatna akcja „Porady prawne – długi, komornik, windykacja” jest rozwiązaniem również dla nich. Dzięki rozmowie z prawnikiem przedsiębiorca znacząco zwiększa swoje szanse na skuteczne odzyskanie swoich pieniędzy.

Akcja „Porady prawne – długi, komornik, windykacja” realizowana jest 9 listopada 2016 r., od godziny 10.00 do 16.00. Porady prawne udzielane są wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem 22 22 80 800. Pełny regulamin oraz szczegółowe informacje na temat firmy Availo na stronie www.availo.pl Zapraszamy do skorzystania!

[1] https://www.big.pl/